ÚVOD

PREČO REHYDROVAŤ

LIEČBA
HNAČKY

ČO JE
ENHYDROL
®

AKO
POUŽÍVAŤ
ENHYDROL
®

VÝPOČET
DÁVKOVANIA

KONTAKT

Liečba hnačky

Pri kojených deťoch

pri liečbe akútneho hnačkového ochorenia sa neodporúča prerušiť kojenie. Materské mlieko sa má podávať aj pri odvodnení kojenca, pretože obsahuje látky priamo ochraňujúce črevnú sliznicu. Je vhodné podávať Enhydrol® k zavodneniu, spolu s kojením.

Pri umelo kŕmených kojencoch

Po úspešnom zavodnení nasleduje návrat k strave podávanej vo forme rovnakého kojeneckého mlieka, ktorým bolo dieťa kŕmené pred prepuknutím hnačkového ochorenia. Mlieko sa podáva rovnako pripravené (nariedené) ako pred ochorením.

Pri starších deťoch

Pri opätovnom zavádzaní stravy sa vynechávajú potraviny s vysokým obsahom cukru a tukov. Je odporúčaná mixovaná strava zo zemiakov, ryže a kukurice. Osvedčené sú taktiež pyré z jabĺk alebo banánov. Dobre je znášané kuracie mäso, staršie pečivo ako aj sucháre.

Zásady liečby

Hnačka u detí

Diéta

Vhodná
kombinácia

Informačné stránky určené pre širokú verejnosť. Enhydrol® je dietetická potravina na osobitné medicínske účely určená k rehydratácií pri hnačkových ochoreniach, horúčke a zvracaní.
Pred použitím si dôkladne prečítajte príbalovú informáciu, o spôsobe použitia sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

© 2013 Akacia                                                                                                                                                                           | kúpiť | Kontakt |