ÚVOD

PREČO REHYDROVAŤ

LIEČBA
HNAČKY

ČO JE
ENHYDROL
®

AKO
POUŽÍVAŤ
ENHYDROL
®

VÝPOČET
DÁVKOVANIA

KONTAKT

Čo je to
dehydratácia
a jej riziká

 

Základná rehydratácia vhodná pre dospelých. Svojím zložením odporučeným Svetovou zdravotníckou organizáciou s ohľadom najmä na rozvojové krajiny, kde je dehydratácia častým, život ohrozujúcim faktorom. Jeho zloženie neberie do úvahy špecifiká Európskej populácie (hlavne detskej európskej populácie).

Donedávna používaný ORS pre deti, ktorý sa dá v prípade núdze pripraviť aj doma. Nedá sa však dodržať presné zloženie, ktoré je najmä pre detských pacientov dôležité.

Ide o roztok, ktorý svojím zložením zodpovedá odporúčaniam Európskej spoločnosti pre detskú gastroenterógiu, hepatológiu a výživu (ESPGHAN). Od WHO roztoku sa líši zložením upraveným pre potreby Európskej detskej populácie.

zodpovedá svojím zložením požiadavkám ESPGHAN roztokov

Čo je to
rehydratácia

Prečo je treba rehydratovať

Rehydratácia
u detí

Typy orálnych
rehydratačných
roztokov

Informačné stránky určené pre širokú verejnosť. Enhydrol® je dietetická potravina na osobitné medicínske účely určená k rehydratácií pri hnačkových ochoreniach, horúčke a zvracaní.
Pred použitím si dôkladne prečítajte príbalovú informáciu, o spôsobe použitia sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

© 2013 Akacia                                                                                                                                                                           | kúpiť | Kontakt |